Biz Kimiz

Sanal Tur 360, konusunda uzman fotoğrafçı ekibi, metin yazarları, web ve grafik tasarımcıları, çekim danışmanları ile sektöre yeni bir soluk getirmek için 2012 yılında hizmet hayatına başladı.


Sanal Tur 360 – Gerçek Bir Gezintinin İnternetteki Adresi!

Sanal Tur 360, kurulduğu günden bu yana sektörel çözümler ile başarılı fotoğraf ve video çekim hizmetleri sunuyor.

Yaptığı 360 derece sanal tur çekimleri, video tanıtım filmleri, reklam çekimi, profesyonel fotoğrafçılık, virtual tour ve farklı panoramik fotoğraf çekim hizmetleriyle müşterilerine farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.

Son teknolojik cihazlarla yaptığı profesyonel çekimlerle, kaliteli görseller yaratarak müşterine hizmet sunan sanaltur360, tecrübeli kadrosu ve nitelikli personeliyle İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye görsel şovlar hazırlamaktadır.

Bunun yanı sıra, müşterilerini dünyaya en iyi şekilde tanıtma görevini ise, 360 derece video, fotoğraf ve panoramik çekim teknolojisinin yanında, son sistemleri kullanarak gerçekleştirmektedir.

Marka Tescil Belgemiz →


Farkındalık Yaratmanın Gücüne İnanıyoruz!

Sektörümüzde başarılı çekim yaptığını iddia eden birçok firma var. Bu firmalar ortaya çıkardıkları amatör çalışmalar ve geçici çözümler ile güven kaybetmekten başka bir şey yapamıyorlar. Sanal Tur 360 ekibi olarak, yanılgıları değiştirmek ve tekrar güveninizi kazanmak için en doğru ve etkili yollarla, kalıcılık ve süreklilik sunuyoruz.